Tutvustus

Pühapäevaliiga on talvine jalgpalliturniiride kvaliteetsari, mis koosneb neljast etapist ja on mõeldud 2007–2014. aastal sündinud poistele. Igal etapil autasustatakse kolme parimat meeskonda ja iga vanuseklassi üldvõitja võidab suure karika. Pühapäevaliiga peamiseks eesmärgiks on laste tehniliste oskuste arendamine.
Pakume noorjalgpalluritele head jalgpallimängimise võimalust läbi tõsise võistlusmomendi, kus positiivseid emotsioone jagub ka emadele ja isadele. Pühapäevaliiga pakub erinevate jalgpalliklubide noormängijatele suure tribüüniga varustatud sooja temperatuuriga saalis tipptasemel võistlussarja, mis algab novembris ja toimub igal laupäeval kuni märtsi lõpuni.

Pühapäevaliiga asukohaks on Õismäe Pallimängude hall , mille mõõtmed on (35X28) . Väravate suurus Õismäe Pallimängude hallis on 2×5 meetrit ja noortematele vanustele 2×3 meetrit.

Kõik turniirid toimuvad korraga kahel väljakul ja turniiri pikkuseks ei kulu rohkem aega kui 4-5 tundi.

JUHEND JA REEGLID

Pühapäevaliiga on talvine turniiride sari, mis toimub laupäeviti, koosneb iga meeskonna jaoks 4-st etapist, novembrist märtsi lõpuni. Igal etapil mängivad kõik meeskonnad omavahel läbi, kogutud puktid liidetakse, seejärel mängitakse välja 3-4 koht ja 1-2 koht. Pühapäevaliiga võidab viie etapi arvestuses enim punkte kogunud meeskond. Pühapäevaliiga üldvõitja selgub allpool kirjeldatud punktisüsteemi alusel. Auhindu jagatakse nii igal etapil kui ka üldarvestuses. Eriauhinnad saavad parim väravalööja,väravavaht ja parim mängija.

Igale etapile on lubatud registreerida kuni 15 mängijat.

NB! Mängijate vanuselist lubatavust hinnatakse vastavalt ENMV juhendile (näiteks 2007.a. võistkonnas võib olla registreeritud kuni kaks (2) mängijat,kes on sündinud peale 1. augusti 2006.a.)

Ühe etapi osalustasu on 85 eurot meeskonna kohta